2005 yılında sektöre merhaba diyen firmamız şuan Söğütlü / Akçaabat'ta iki şube olarak siz değerli müşterilerimize sıcak ortamı ile çok sevilen işyerlerimizde hizmet, hijyen kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmanın azami çabası içerisindeyiz.

Her katındaki farklı atmosferi ile günün her saatinde cafe, restaurant ve patiserrie gibi üçü bir arada olan işyerlerimizin menüsünden Türk, İtalyan mutfağının seçkin yemeklerini yiyebilir, İtalyan, Hollanda, İsviçre, Meksika, Yunanistan, İngiltere'nin klasikleşmiş kahve ve kokteyllerini içebilir, kendi imalatımız olan baklava ve yaş pasta çesitlerimizi tadabilirsiniz. Restaurantlarımızdaki kablosuz internet imkanından ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Grup yemekleriniz, özel partileriniz için sadece size özel salonumuzu tercih edebilir, bu günler için kendi imalatımızdan size özel yaş pasta ve tatlı ister salonumuzda isterseniz servisimizle evinizde veya işyerinizde afiyetle yiyebilirsiniz.

Dudu Cafe Restaurant şubelerinde zengin çesitleriyle öğle vaktine kadar açık büfe kahvaltı, öğlen ve öğleden sonra açık büfe salata bar ve açık büfe günün yemeklerinden tadabilir ayrıca yöresel çeşitler, soğuk sandviçlerden pizzaya,tostlardan spagettilere, değisik soslarla tatlandırılmış et ve tavuk yemeklerine kadar mutfağımızın sınırsız imkanları sizlerin siparişlerine açık olup siz değerli müşterilerimizi Dudu Cafe Restaurant şubelerine beklemekteyiz.
  • Hakkımızda


    2005 yılında sektöre merhaba diyen firmamız şuan Söğütlü / Akçaabat'ta iki şube olarak siz değerli müşterilerimize sıcak ortamı ile çok sevilen işyerlerimizde hizmet, hijyen kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmanın azami çabası içerisindeyiz. DEVAMI >

  • Sosyal Ağlar